Nowy rok, nowe perspektywy

Witajcie w Nowym Roku! Zacznę od tego co najważniejsze, czyli od życzeń.

Życzenia są dla mnie drobnym problemem, bo wiem, że bloga czytają zarówno właściciele nieruchomości, jak i pracownicy przedsiębiorców przesyłowych, pełnomocnicy, biegli i sędziowie. Postaram się zatem podejść do sprawy indywidualnie:

 • właścicielom nieruchomości życzę, żeby sprawy kończyły się ugodowo i żeby byli zadowoleni z wynegocjowanych wynagrodzeń,
 • pracownikom przedsiębiorców przesyłowych życzę, żeby inwestycje szły sprawnie, a regulowanie zaszłości nie generowało zbyt wielu złych emocji,
 • pełnomocnikom życzę, żeby wiedzy towarzyszyło trochę szczęścia, bo ono też jest czasem niezbędne  w naszej pracy,
 • biegłym życzę, żeby opinie budziły uznanie dla ich wiedzy,
 • sędziom życzę, żeby trafiały do nich sprawy ciekawe i żeby strony były skłonne do zawierania ugód,
 • mediatorom zaś życzę, żeby zaufanie w Narodzie rosło.

Jeżeli kogoś pominąłem, uprzejmie przepraszam, z przyjemnością uzupełnię wpis 🙂

Zapraszam też wkrótce na nową porcję wiadomości ze świata przewodów, kabli i rurociągów. Mam kilka przemyśleń, którymi konieczne muszę się z Wami podzielić.

20140201_153610_1

Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły

4 Komentarze do tego wpisu post

 1. Agnieszka pisze:

  Wspaniałe życzenia. Bardzo mi się podobały również te skierowane do blogowiczów z grup, do których nie należę, a nawet tych z drugiej strony barykady. Ugoda i współpraca zawsze jest bardziej efektywna od rywalizacji i sporów. Oby w Nowym Roku wszystko układało się po Pana myśli, tzn. we wszystkich sprawach, a nie tylko tych, które interesują Pana czytelników :).
  Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy.

 2. Katarzyna pisze:

  Dołączam się do życzeń. A jako że koszula bliższa ciału, to dodatkowo chciałabym życzyć wszystkim właścicielom nieruchomości by w sądach trafiali wyłącznie na kompetentnych biegłych i rozumiejących tematykę służebności sędziów. Najlepiej gdyby i jedni i drudzy czytywali tego bloga… Ech, rozmarzyłam się:)

 3. Danuta pisze:

  Witam!! Szczęśliwego Nowego Roku, aby niósł On szczęście i pomyślność, oraz życzę aby dla wszystkich, którym bliski jest temat przesyłu układało się po ich myśli.Właścicielom nieruchomości szczególnie życzę aby sprawy kończyły się dla nich pozytywnie. Panie Piotrze a dla pana szczególnie życzę wytrwałości i dalszych wspaniałych wpisów, które są dla takich jak ja bardzo pomocne. Pozdrawiam serdecznie. Danuta

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *