O mnie

Jestem radcą prawnym i specjalizuję się w prawie energetycznym. Moją pasją jest tematyka urządzeń przesyłowych, a swoją wiedzą dzielę się za pośrednictwem bloga, który czytasz.

Patrzę na problem pozyskiwania przez przedsiębiorców przesyłowych praw do nieruchomości w sposób obiektywny. Rozumiem motywy działania przedsiębiorców, ich możliwości w zakresie regulowania tzw. zaszłości oraz potrzeby w zakresie rozwoju i modernizacji sieci. Z drugiej strony rozmawiam z właścicielami nieruchomości,  którzy mają swoje racje, często broniąc prawa własności będącego w rodzinie od pokoleń. To trudna sytuacja, z której jednym wyjściem jest poszukiwanie kompromisu i to właśnie jest moją ambicją.

Tematyką urządzeń przesyłowych zajmuję się w mojej praktyce prawniczej na co dzień, prowadzę negocjacje i reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych. Współpracuję z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, prowadzę szkolenia z zakresu praw do nieruchomości zajętych na potrzeby urządzeń przesyłowych, publikuję artykuły w prasie branżowej oraz na portalach internetowych.

Czas wolny poświęcam przede wszystkim rodzinie – żonie Patrycji i dwójce rozrabiaków: Poli i Brunowi. Uwielbiam dobrą kawę, a wieczorem szklaneczkę szkockiej whisky. Latem i jesienią wiele czasu spędzam w górach, a na co dzień gram w tenisa i cieszę oko pięknem Torunia podczas rowerowych wycieczek.

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.

{ 1 trackback }