Książka znowu dostępna

Trochę to trwało, trzeba przyznać, ale książka mojego współautorstwa jest już ponownie dostępna w sklepie internetowym Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Dla ułatwienia Wam odnalezienia jej w sieci, przygotowałem szybką ścieżkę – wystarczy kliknąć obraz książki, żeby przenieść się na stronę sklepu. Gdyby były problemy z dostępnością, najlepiej zadzwonić bezpośrednio do Federacji.

Obecnie dostępne jest wydanie drugie, poprawione, uwzględniające m.in. aktualne orzecznictwo oraz wnioski płynące z dyskusji środowiskowej dotyczącej standardu zawodowego dla rzeczoznawców majątkowych.

Zainteresowanym pozostaje mi zatem życzyć miłej lektury.

20130905_083428_1

 

Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły

2 Komentarze do tego wpisu post

 1. Kamil pisze:

  Witam,

  jestem szczęśliwym posiadaczem wspomnianej publikacji, która nie jest książką a opasłym tomem, zawierającym tyle wiedzy, że aż ścieka po palcach momenatami spadając na podłogę…

  A zupełnie poważnie – muszę Panu (i przy okazji pozostałym autorom) pogratulować monografii pozbawionej obszernych rozważań teroretycznych, które można znaleźć w każdej innej pozycji dostępnej na rynku. Książka zawiera informacje praktyczne zebrane w jednym miejscu.

  Dziękuję.

  • Piotr Zamroch pisze:

   Panie Kamilu,
   dziękuję za tak pochlebną recenzję, szczególnie za „wiedzę ściekającą po palcach na podłogę”. Naprawdę nie spodziewałem się takiego komplementu 🙂
   Muszę rozważyć załączenie do trzeciego wydania poręcznego mopa, celem oczywiście usunięcia owej wiedzy z podłogi – z tego co wiem, jest bardzo klejąca 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *