Spokojnych i Wesołych Świąt!

Drodzy Czytelnicy!

Na pewno biegniecie właśnie do sklepu kupić karpia albo groch i kapustę, zatem nie zajmę Wam wiele czasu.

Z okazji nadchodzących wielkimi krokami się Świąt życzę Wam dużo spokoju i miłości w gronie najbliższych, odpoczynku od zgiełku, który towarzyszy Wam w pracy na co dzień. Życzę również, żebyście dostali wymarzone prezenty, choć pewnie listów do Mikołaja już nie piszecie.

Tych, którzy szukają zimy na Święta, zachęcam do wyprawy w Karkonosze, tu zawsze jest śnieżnie.

Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły

3 Komentarze do tego wpisu post

 1. Katarzyna pisze:

  Dołączam się do życzeń. Niech te święta przyniosą wam dużo radości i optymizmu, tak dużo by starczyło go na cały nadchodzący rok 2018. Sobie też tego życzę:)

 2. Kamil pisze:

  Wzajemnie Mistrzu! I korzystnej ugruntowanej linii orzeczniczej sądów powszechnych i administracyjnych oraz przeważającej części doktryny…

 3. ROBERT pisze:

  Witam,
  Mam pytanie. Może ktoś pamięta. Chodzi mi o orzeczenie chyba SN mówiące, że nawet znaczne zwlekanie przez właściciela nieruchomości ze złożeniem wniosku o ustanowienie służebności przesyłu (złożeniem sprzeciwu do sądu) nie powoduje, że wynagrodzenie (roszczenie ) mu nie przysługuje, nawet jeśli zwłoka jest odległa.
  Dokładnie tego zdania nie pamiętam, ale chodzi mi tą kwestię.
  Pozdrawiam i dziękuję,

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *