Spokojnych i Wesołych Świąt!

Drodzy Czytelnicy!

Na pewno biegniecie właśnie do sklepu kupić karpia albo groch i kapustę, zatem nie zajmę Wam wiele czasu.

Z okazji nadchodzących wielkimi krokami się Świąt życzę Wam dużo spokoju i miłości w gronie najbliższych, odpoczynku od zgiełku, który towarzyszy Wam w pracy na co dzień. Życzę również, żebyście dostali wymarzone prezenty, choć pewnie listów do Mikołaja już nie piszecie.

Tych, którzy szukają zimy na Święta, zachęcam do wyprawy w Karkonosze, tu zawsze jest śnieżnie.

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Katarzyna Grudzień 23, 2017 o 09:42

Dołączam się do życzeń. Niech te święta przyniosą wam dużo radości i optymizmu, tak dużo by starczyło go na cały nadchodzący rok 2018. Sobie też tego życzę:)

Odpowiedz

Kamil Grudzień 23, 2017 o 22:02

Wzajemnie Mistrzu! I korzystnej ugruntowanej linii orzeczniczej sądów powszechnych i administracyjnych oraz przeważającej części doktryny…

Odpowiedz

ROBERT Grudzień 31, 2017 o 14:20

Witam,
Mam pytanie. Może ktoś pamięta. Chodzi mi o orzeczenie chyba SN mówiące, że nawet znaczne zwlekanie przez właściciela nieruchomości ze złożeniem wniosku o ustanowienie służebności przesyłu (złożeniem sprzeciwu do sądu) nie powoduje, że wynagrodzenie (roszczenie ) mu nie przysługuje, nawet jeśli zwłoka jest odległa.
Dokładnie tego zdania nie pamiętam, ale chodzi mi tą kwestię.
Pozdrawiam i dziękuję,

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: