Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły

 1. Kasia pisze:

  Ja widziałam, takie wózki przejeżdżają obok domu mojej Babci 🙂

  • Piotr Zamroch pisze:

   Ja napotkałem je w drodze do Mogilna. Czy babcia mieszka w tych okolicach?

   • Jerzy pisze:

    Dzień dobry Panie Piotrze,
    Wkleił Pan wizualizację wpisu w KW, z którym spotkałem się niedawno, chodź dziś urządzenia już nie istnieją (Gostyń w pobliżu Mikołowa).

    OGRANICZONE PRAWO RZECZOWE ZWIĄZANE Z INNĄ NIERUCHOMOŚCIĄ
    Treść wpisu 6 – SŁUŻEBNOŚĆ PRZEPROWADZANIA I UTRZYMYWANIA PONAD GRUNTEM PRZEWODU KOLEJKI LINOWEJ, POSTAWIENIA SŁUPÓW DLA PRZEWODÓW TEJ KOLEJKI I POTRZEBNEGO URZĄDZENIA ORAZ PRAWO PRZECHODZENIA GRUNTEM PODCZAS WYKONYWANIA POTRZEBNYCH ROBÓT PRZY PÓŹNIEJSZYCH NAPRAWACH SŁUPÓW PRZEWODÓW I URZĄDZEŃ Z RESZTĄ OPISANĄ BLIŻEJ W ZEZWOLENIU Z DNIA 22 STYCZNIA 1937 R. NA RZECZ KAŻDOCZESNYCH WŁAŚCICIELI WYKAZ L. 638 KSIĘGI WIECZYSTEJ PODLESIE, WPISANO Z POWOŁANIEM SIĘ NA POWYŻSZE ZEZWOLENIE Z DNIA 7 MAJA 1937 R. PRZEPISANO DNIA 17 MARCA 1953 R.

    Gratuluję Panu bloga! Świetna strona i czuć że zajmuje się Pan czymś, co Pan naprawdę lubi.

    • Piotr Zamroch pisze:

     Panie Jerzy,
     dziękuję za ciekawy komentarz. Odnośnie do tematyki urządzeń przesyłowych, rzeczywiście lubię tę robotę 🙂

 2. Marian pisze:

  Wymieniano slupy i nowy wstawiono mi w srodek drogi dojazdowej,co robic pisalem do nich juz rtrzy miesiace i nie mam odpowiedzi.Prosze mi podpowiedziec czy jest jakies wyjscie, zeby przesunieto ten slup i wstawiono w miejsce starego.Dziekuje

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *