Życzenia świąteczne

Moi Drodzy,

dziękuję Wam za kilka miesięcy wspólnej pracy nad popularyzacją wiedzy o urządzeniach przesyłowych.

Na tym się świat, jak wiadomo nie kończy, bo są sprawy znacznie ważniejsze.

Przesyłam Wam zatem życzenia ciepłych, radosnych i spokojnych Świąt.

loski

 

 

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Katarzyna Grudzień 24, 2012 o 10:18

Ja dziękuję Panu za udzielaną pomoc, za zaangażowanie i bezstronność, ale także za danie mi możliwości wygadania się czy wręcz poużalania nad samą sobą – i ciężką dolą właściciela gruntu z tymi paskudnymi kablami:)
Życzę Panu i pańskiej rodzinie szczęśliwych, radosnych Świąt i takich prezentów jakie sobie wymarzyliście, specjalnie dla Pana – samych wygranych procesów:)
P.S.
Renifery przesyłowe są super… Wreszcie się wyjaśniło jak ten Mikołaj to robi, że zawsze zdąży na czas.

Odpowiedz

Marta Grudzień 27, 2012 o 07:28

Z mojej strony, jeszcze raz składam najlepsze życzenia Świąteczne dla Pana i całej rodziny oraz dziękuję za podjęcie inicjatywy prowadzenia profesjonalnego bloga zapewniającego swobodny przepływ wiedzy i umożliwiającego relacje partnerskie, co jednocześnie przyczynia się to do promowania przez Pana zawodu Radcy Prawnego w najlepszym możliwym wydaniu.
Tak jak wspomniałam w swoim piśmie do Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, stworzenie przez Pana i prowadzenie bloga jest niewątpliwie inicjatywą unikatową, bo trudno znaleźć w sieci blog o podobnej tematyce zbliżony choć w niewielkim stopniu do poziomu fachowości i rzetelności wiedzy zawartej w Pana odpowiedziach.

PS. Gdyby wszystkie słupy były w kształcie reniferów, żądania właścicieli o ich usuniecie jak i wnioski o finansową rekompensatę byłyby w znacznym stopniu ograniczone 😉 ;).

Odpowiedz

tomasz Grudzień 27, 2012 o 14:25

Panie Piotrze, duzo powodzenia i szczescia, zycze Panu w Nowym roku tak w Rodzinnym zyciu jak i na wokandzie 🙂

Odpowiedz

GRAZYNA Grudzień 27, 2012 o 17:48

Pomyślności w Nowym Roku życzę Panie Piotrze, wszelkiej pomyślności w każdej dziedzinie życia.
Dziękuję za pomoc.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: