Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły

4 Komentarze do tego wpisu post

 1. Katarzyna pisze:

  Ja dziękuję Panu za udzielaną pomoc, za zaangażowanie i bezstronność, ale także za danie mi możliwości wygadania się czy wręcz poużalania nad samą sobą – i ciężką dolą właściciela gruntu z tymi paskudnymi kablami:)
  Życzę Panu i pańskiej rodzinie szczęśliwych, radosnych Świąt i takich prezentów jakie sobie wymarzyliście, specjalnie dla Pana – samych wygranych procesów:)
  P.S.
  Renifery przesyłowe są super… Wreszcie się wyjaśniło jak ten Mikołaj to robi, że zawsze zdąży na czas.

 2. Marta pisze:

  Z mojej strony, jeszcze raz składam najlepsze życzenia Świąteczne dla Pana i całej rodziny oraz dziękuję za podjęcie inicjatywy prowadzenia profesjonalnego bloga zapewniającego swobodny przepływ wiedzy i umożliwiającego relacje partnerskie, co jednocześnie przyczynia się to do promowania przez Pana zawodu Radcy Prawnego w najlepszym możliwym wydaniu.
  Tak jak wspomniałam w swoim piśmie do Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, stworzenie przez Pana i prowadzenie bloga jest niewątpliwie inicjatywą unikatową, bo trudno znaleźć w sieci blog o podobnej tematyce zbliżony choć w niewielkim stopniu do poziomu fachowości i rzetelności wiedzy zawartej w Pana odpowiedziach.

  PS. Gdyby wszystkie słupy były w kształcie reniferów, żądania właścicieli o ich usuniecie jak i wnioski o finansową rekompensatę byłyby w znacznym stopniu ograniczone 😉 ;).

 3. tomasz pisze:

  Panie Piotrze, duzo powodzenia i szczescia, zycze Panu w Nowym roku tak w Rodzinnym zyciu jak i na wokandzie 🙂

 4. GRAZYNA pisze:

  Pomyślności w Nowym Roku życzę Panie Piotrze, wszelkiej pomyślności w każdej dziedzinie życia.
  Dziękuję za pomoc.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *