Biuletyn Prawny Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

Kilka miesięcy temu, we współpracy z toruńską Izbą Przemysłowo-Handlową, zaczęliśmy przygotowywać Biuletyn Prawny. Zachęcamy w nim toruńskich przedsiębiorców do lektury ciekawych wpisów na naszych blogach i informujemy o ważnych zmianach w prawie.

Pomyśleliśmy, dlaczego podobnego Biuletynu nie moglibyście otrzymywać i Wy, Drodzy Czytelnicy? Ta myśl zainspirowała nas do stworzenia newslettera, czyli biuletynu prawnego przekazywanego naszym Czytelnikom poprzez e-mail.

Dwa razy w miesiącu.

Co w nim będzie? Przede wszystkim krótki przegląd wpisów z naszych blogów, a jest ich sporo jak na jedną kancelarię: w sumie aż pięć poczytnych blogów. Daje to razem ogromną ilość informacji oraz ciekawych, jak sądzimy, komentarzy. Tylko na tym blogu jest prawie 300 wpisów! To naprawdę znacząca ilość informacji, które można praktycznie wykorzystać. Postanowiliśmy zatem zebrać ten przekaz w jednym miejscu.

Ale nie chodzi tylko o blogi.

Będziemy omawiać też ciekawe orzeczenia sądów, które zostały wydane w sprawach prowadzonych przez prawników naszej kancelarii, bo uważamy, że omówienie zasad prawnych na konkretnych przykładach jest optymalną formą umożliwiającą ich pełne zrozumienie.

Przy okazji też pochwalimy się tym, co dzieje się w naszej firmie, np. w zakresie przeprowadzonych szkoleń, wydanych publikacji, jak też powiększenia grona prawników o kolejnych zdolnych adeptów tej sztuki.

Jeżeli chcesz otrzymywać taki Biuletyn to po prostu zapisz się! Formularz zapisu znajdziesz poniżej.

ul-warszawska

Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *