Biuletyn Prawny Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

Kilka miesięcy temu, we współpracy z toruńską Izbą Przemysłowo-Handlową, zaczęliśmy przygotowywać Biuletyn Prawny. Zachęcamy w nim toruńskich przedsiębiorców do lektury ciekawych wpisów na naszych blogach i informujemy o ważnych zmianach w prawie.

Pomyśleliśmy, dlaczego podobnego Biuletynu nie moglibyście otrzymywać i Wy, Drodzy Czytelnicy? Ta myśl zainspirowała nas do stworzenia newslettera, czyli biuletynu prawnego przekazywanego naszym Czytelnikom poprzez e-mail.

Dwa razy w miesiącu.

Co w nim będzie? Przede wszystkim krótki przegląd wpisów z naszych blogów, a jest ich sporo jak na jedną kancelarię: w sumie aż pięć poczytnych blogów. Daje to razem ogromną ilość informacji oraz ciekawych, jak sądzimy, komentarzy. Tylko na tym blogu jest prawie 300 wpisów! To naprawdę znacząca ilość informacji, które można praktycznie wykorzystać. Postanowiliśmy zatem zebrać ten przekaz w jednym miejscu.

Ale nie chodzi tylko o blogi.

Będziemy omawiać też ciekawe orzeczenia sądów, które zostały wydane w sprawach prowadzonych przez prawników naszej kancelarii, bo uważamy, że omówienie zasad prawnych na konkretnych przykładach jest optymalną formą umożliwiającą ich pełne zrozumienie.

Przy okazji też pochwalimy się tym, co dzieje się w naszej firmie, np. w zakresie przeprowadzonych szkoleń, wydanych publikacji, jak też powiększenia grona prawników o kolejnych zdolnych adeptów tej sztuki.

Jeżeli chcesz otrzymywać taki Biuletyn to po prostu zapisz się! Formularz zapisu znajdziesz poniżej.

ul-warszawska

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: