Konkurs rozstrzygnięty!

zdjęciezdjęcie

zdjęcie

{ 10 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech Grudzień 2, 2013 o 08:58

Szalenie pozytywny sposób na ogłoszenie wyników 🙂
Pozdrowienia dla nowej gwiazdy internetu i gratulacje dla Pani Magdy.

Odpowiedz

Paweł Grudzień 2, 2013 o 09:59

ale fajne (: (:
przyłączam się do gratulacji(:

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Grudzień 2, 2013 o 11:05

Piotrek, nie jedna ale od razu ze trzy musisz kupić! Proponuję Frankie Stein (uwaga, jej szwy często puszczają), Draculaura (dość wiekowa, ma 1600 lat, ale miła) oraz Clawdeen Wolf (uwielbia koty) 🙂

Odpowiedz

Janina Grudzień 2, 2013 o 16:55

Gratulacje 🙂 a tak blisko byłam 🙂

Odpowiedz

Witold Grudzień 4, 2013 o 00:17

Jeju, ale córka jest podobna do Pana !

P. S. Co to jest Monster High ?

Odpowiedz

Paweł Grudzień 4, 2013 o 09:40

Takie lalki(:

Odpowiedz

Piotr Zamroch Grudzień 4, 2013 o 19:04

Panie Witoldzie,
to lalki, które teraz robią furorę u dziewczynek.

Odpowiedz

Magda Grudzień 5, 2013 o 10:21

Hurrraaaaa! Pierwszy raz w życiu coś wygrałam. A książka bardzo się przyda:) Dziękuję!

Odpowiedz