Grand Law Blog 2013

Dziś wpis będzie krótki, ale znaczący 🙂

Wygraliśmy konkurs na najlepszego bloga prawniczego!

Piszę my, bo to Wasza aktywność napełnia mojego bloga pozytywną energią, dzięki której udało się pokonać mocną konkurencję.

Dziękuję Wam zatem i zapraszam na kolejne newsy ze świata starych kabli i rur 🙂

GLB1

{ 26 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Karol Sienkiewicz Lipiec 9, 2013 o 18:24

Gratulacje!

Odpowiedz

Lech Lipiec 9, 2013 o 18:28

Również gratuluję : -)

Odpowiedz

tomasz Lipiec 9, 2013 o 18:30

gratuluje 🙂

Odpowiedz

Szymon Kwiatkowski Lipiec 9, 2013 o 19:24

Gratuluję! 🙂

Odpowiedz

GRAZYNA Lipiec 9, 2013 o 19:31

GRATULACJE

Odpowiedz

Natalia Lipiec 9, 2013 o 20:06

Gratulacje :)))

Odpowiedz

Robert Lipiec 9, 2013 o 20:34

Gratuluję i proszę: “tak trzymać” 🙂

Odpowiedz

Przemysław Lipiec 9, 2013 o 20:39

Czysta formalność! Gratulacje!!!

Odpowiedz

Michał Lipiec 9, 2013 o 22:01

Gratulacje

Odpowiedz

Marcin Lipiec 9, 2013 o 22:51

gratuluję 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy.pl Lipiec 10, 2013 o 05:19

Ja też się do gratulacji dołączam! 🙂

Odpowiedz

Grażyna Lipiec 10, 2013 o 08:56

Gratulacje wspaniała sprawa!!

Odpowiedz

Paweł Lipiec 10, 2013 o 09:00

Gratulację dla nas wszystkich(:

Odpowiedz

Katarzyna Lipiec 10, 2013 o 09:34

Pierwszy szczyt zdobyty, za rok wspólnie zaatakujemy Bloga Roku:)

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Rejestracja spółki z o.o. Lipiec 10, 2013 o 12:51

Gratuluję 🙂

Odpowiedz

scibich Lipiec 10, 2013 o 19:17

Dołączam się do gratulacji

Odpowiedz

Barbara Lipiec 10, 2013 o 19:29

Bardzo się cieszę, gratuluję.

Odpowiedz

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Lipiec 11, 2013 o 09:58

Panie Piotrze szczere gratulacje z mojej strony. Całkowicie zasłużona wygrana.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Jolanta Lipiec 11, 2013 o 19:49

Cieszę się i gratuluję

Odpowiedz

Piotr Zamroch Lipiec 11, 2013 o 21:47

Dziękuję wszystkim za gratulacje! Naprawę cieszy mnie, że moja aktywność w Sieci generuje tyle pozytywnej energii 🙂

Odpowiedz

Bożena Lipiec 11, 2013 o 23:23

Najserdeczniejsze gratulacje! Wspaniale! Niech to będzie podziękowanie za Pana ogromną pracę, która nam “maluczkim” pomaga, jest światełkiem w gąszczu przepisów i pozwala wierzyć, że czasami warto walczyć o swoje prawa. Jeszcze raz brawo!

Odpowiedz