Szkolenie w Warszawie 13 marca 2013 r.

Rynek szkoleń w zakresie roszczeń związanych z korzystaniem z nieruchomości na potrzeby urządzeń przesyłowych ukierunkowany jest przede wszystkim na przedsiębiorców przesyłowych.

Brakuje spotkań, na których właściciele nieruchomości mogliby poszerzyć swoją wiedzę – jak wynika z komentarzy w blogu – całkiem niemałą.

Z uwagi na to, przygotowałem szkolenie pod kątem dochodzenia roszczeń, analizy orzecznictwa SN w kontekście konstytucyjnej zasady ochrony własności oraz obrony przed zarzutem zasiedzenia służebności.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam, będzie to dobra okazja do wymiany poglądów w rzeczywistości niewirtualnej.

Uzupełnieniem będzie szkolenie w zakresie przewidywanych skutków prawnych  wejścia w życie ustawy o korytarzach przesyłowych oraz analiza zapisów tego projektu pod kątem obecnie obowiązujących regulacji.

W tym zakresie wykład przeprowadzi mój współpracownik specjalizujący się w tematyce planowania przestrzennego Iwo Fisz.

Więcej o szkoleniu możesz przeczytać tutaj.

Piotr Zamroch

Specjalizuję się w prawnych aspektach budowy, konserwacji i remontów urządzeń przesyłowych każdego rodzaju, na etapach ich prawnej lokalizacji, pozyskiwania praw do nieruchomości w trybie dobrowolnym i przymusowym oraz określania wartości wynagrodzeń i odszkodowań związanych z ograniczeniem prawa własności.

Podobne artykuły
Konferencja Puls Biznesu

2 Komentarze do tego wpisu post

  1. […] tym poświęcony jest blog mojego wspólnika Piotra Zamrocha. I Piotr właśnie przygotował szkolenie z zakresu m.in. […]

  2. Paweł pisze:

    Do zobaczenia na szkoleniu. 😉

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *