Właściciel pilnie poszukiwany

Dziś nieco nietypowo, ale ważne sprawy wymagają czasem działań niestandardowych.

Szukam właściciela nieruchomości, którego:

– powództwo o zapłatę wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości na potrzeby urządzeń przesyłowych albo

– wniosek o ustanowienie służebności przesyłu

zostały prawomocnie oddalone przez sąd II instancji w okresie nie dłuższym niż 2,5 miesiąca, z uwagi na zarzut zasiedzenia służebności.

W szczególności chodzi o osoby, które nabyły nieruchomości już obciążone urządzeniami, a upływ terminu zasiedzenia przypadł przed datą nabycia.

Pomoc prawna w tej sprawie będzie miała charakter bezpłatny.

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Błażej Sarzalski | Odszkodowania komunikacyjne Luty 6, 2013 o 09:06

Będzie dobra oferta na skargę kasacyjną? 🙂

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Luty 6, 2013 o 11:23

Błażej, a termin na skargę kasacyjną nie wynosi przypadkiem 2 miesiące?

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Odszkodowania komunikacyjne Luty 8, 2013 o 10:57

Karol, przypadkiem tak, mignęła mi gdzieś tam dwójka i jakoś tak się od razu skojarzyło 🙂 To co, wznowienie?

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: