Inwestycje przesyłowe

W blogu, który czytasz omawiamy problemy związane przede wszystkim z istniejącą już infrastrukturą sieciową, w szczególności zasady na jakich można służebność przesyłu ustanowić, nabyć przez zasiedzenie oraz zasady określania wysokości wynagrodzenia z tytułu jej ustanowienia.

Problematyka urządzeń przesyłowych, to jednak także – a może obecnie przede wszystkim – inwestycje, czyli budowa, przebudowa i remonty sieci przesyłowych i dystrybucyjnych. Tym tematem również zajmujemy się w naszej praktyce na co dzień, prowadzimy szkolenia oraz publikujemy artykuły prasowe.

Zapraszamy do lektury naszego bloga poświęconego inwestycjom przesyłowym.

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.