Biuletyn Kancelarii

 

Dotarcie do informacji prawnej zabiera coraz więcej czasu. Ilość przepisów oraz komentarzy do nich jest ogromna. Jest coraz więcej prawników i coraz więcej blogów prawniczych. Jak dotrzeć do wartościowych treści? Na jakie strony zajrzeć? Który mecenas jest rzeczywiście specjalistą w swojej dziedzinie? Jeżeli czasami zadajesz sobie takie pytania, to mam dla Ciebie propozycję: newsletter Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch.

Dwa razy w miesiącu przedstawiamy tam najciekawsze wpisy w naszych blogach, informujemy o nowych przepisach ważnych dla przedsiębiorców, komentujemy ciekawe orzeczenia „naszych” sądów. Przy okazji przekazujemy nieco informacji o nas samych – naszej Kancelarii i sukcesach naszych prawników. Chcesz otrzymać taki Biuletyn?

Zapisz się przy użyciu poniższego formularza!

Polityka Prywatności dostępna jest tutaj

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.