Z innej perspektywy

W Toruniu większość biur, urzędów czy sądów znajduje się po prawej stronie Wisły. Jeżeli byłeś w moim mieście przejazdem albo na krótkim urlopie zapewne zwiedziłeś też piękną Starówkę leżącą po tej stronie rzeki.

Wczoraj mój kolega pochwalił się na FB nowymi zdjęciami, które zrobił z przeciwległego brzegu, zatem z zupełnie innej perspektywy.

Dlaczego chciałem Ci pokazać jedno z nich – bo znajduje się na nim ciąg kamienic, gdzie prowadzę kancelarię.

No i też staram się pokazywać sprawę z nico innej perspektywy. Mam oczywiście na myśli problem urządzeń przesyłowych 🙂

A poza tym zastanawiam się nad organizacją spotkania, czy jak wolisz szkolenia, w Toruniu za niską opłatą – bo inicjatywa szkoleń komercyjnych dla właścicieli nieruchomości okazała się niestety nietrafiona.

Kto chętny, ręka w górę.

20130302-IMG_6963_0

{ 8 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł Marzec 7, 2013 o 14:23

zgłaszam akces.

Odpowiedz

Sylwia Marzec 7, 2013 o 15:19

Również z chęcią wezmę udział:)

Odpowiedz

GRAZYNA Marzec 7, 2013 o 16:09

I MOJA RĘKA W GÓRZE

Odpowiedz

Jolanta Marzec 8, 2013 o 07:32

Także miałabym ochotę na szkolenie. Pozdrawiam
Jolanta

Odpowiedz

Przemysław Marzec 11, 2013 o 19:32

Moja łapka w górze. A tyle pytań miałem już przygotowanych do szkolenia w Warszawie…. co do przeniesienia posiadania linii przesyłowych….., czy przekształcenia własnościowe stanowią dowód przeniesienie posiada…… dużo by wymieniać aż miałby mnie Pan dosyć!!!

Odpowiedz

Piotr Zamroch Marzec 12, 2013 o 19:53

Panie Przemysławie,
skłonił mnie Pan do refleksji, czy aby na pewno to dobry pomysł, żeby Was szkolić 🙂

Odpowiedz

WOJCIECH Marzec 17, 2013 o 09:45

Podnoszę rękę i piszę się na szkolenie. Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje.
Przecież musimy nauczyć się żyć obok tej infrastruktury; słupów, linii napowietrznych, gazociągów itp.
I już mi nasuwa się zagadnienie które chciałbym szerzej poznać: strefa eksploatacyjna, strefa kontrolowana, odległości bezpieczeństwa i możliwości zabudowy w sąsiedztwie. Tak na początek.
Z Suwałk do Torunia nie tak daleko a zaraz będzie wiosna.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Piotr Zamroch Marzec 17, 2013 o 11:07

Witajcie,
bardzo się cieszę, że jesteście zainteresowani szkoleniem. Rozsądniej jest zaczekać, aż wiosna rozgości się w pełni, bo Toruń jest naprawdę przyjemnym miastem do weekendowego wypoczynku, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: