Konkurs!

Sprawdziłem dziś dostępność książki w sklepie internetowym… I niestety nie jest z tym dobrze, jednak ręczę, że została wydana 🙂 bo sam dostałem kilka egzemplarzy autorskich. Jeden z nich jest nagrodą w konkursie dla czytelników bloga.

Egzemplarz jest opatrzony specjalną dedykacją trójki autorów.

Pytanie konkursowe wymyśliłem w taki sposób, by dać równe szanse czytelnikom bloga, którzy nie są prawnikami:

Ile – według stanu na 7 listopada – było wszystkich wypowiedzi (komentarzy) pod wszystkimi wpisami w blogu?

Odpowiedzi wpisujcie proszę jako komentarze do tego wpisu. Czekam na nie do poniedziałku 18 listopada.

Zwycięży oczywiście najbliższy prawdy.

Właściwą liczbę napisałem na kartce i zamknąłem w sejfie u mojego kolegi notariusza, zatem na pewno będzie uczciwie 🙂

P.S. Książkę najłatwiej obecnie kupić w sklepie Federacji Rzeczoznawców w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 50.

{ 34 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Agata Listopad 7, 2013 o 22:06

2911 (łącznie z moim 2912)

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 7, 2013 o 22:16

Lubię książki z dedykacjami – obstawiam 1847! mam nadzieję, że nikt nie doda komentarza przed północą i nie popsuje mi rachunków

Odpowiedz

Marcin Listopad 7, 2013 o 22:34

Ja obstawiam 1920… 🙂 i tak liczę na książkę z autografem Piotrze 😉

Odpowiedz

Piotr Zamroch Listopad 8, 2013 o 07:15

Pisząc o wszystkich komentarzach miałem na myśli Wasze i moje i …. te jeszcze nie zatwierdzone, na które nie zdążyłem odpowiedzieć, a które blog już zarejestrował. Zatem policzenie komentarzy da wynik jedynie bliski prawdy 🙂

Odpowiedz

Kuba Listopad 8, 2013 o 08:50

Stawiam na 1985

Odpowiedz

Adriana Listopad 8, 2013 o 09:05

Łącznie z truckbackami, które też zlicza system komentarzy, na koniec 7 listopada 2013 r. było 2917 komentarzy.

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 8, 2013 o 09:18

2922… czy mam już przesłać adres na który wyśle Pan moją nagrodę? :)))

Odpowiedz

Piotr Zamroch Listopad 8, 2013 o 10:03

Teraz, to narobiłem bigosu 🙂 Zanotowałem liczbę komentarzy w momencie dokonywania wpisu o konkursie i myślałem, że jestem sprytny… A tu Pani Adriana nawet truckbacki przeanalizowała, choć prawdę mówiąc nawet nie wiem, co to znaczy. Chyba będę musiał spośród osób, które są najbliżej wylosować szczęśliwca, nie mam niestety tylu książek żeby obdzielić wszystkich.

Odpowiedz

GRAZYNA Listopad 8, 2013 o 12:43

obstawiam, że 2918

Odpowiedz

Magda Listopad 8, 2013 o 15:39

ja stawiam na 2916:)

Odpowiedz

Katarzyna Solga Listopad 8, 2013 o 16:22

2266?

Odpowiedz

Agata Listopad 8, 2013 o 18:09

2 918 🙂

Odpowiedz

Tomasz Listopad 8, 2013 o 19:41

2300

Odpowiedz

Magda Listopad 8, 2013 o 23:02

3500

Odpowiedz

Robert Solga Listopad 8, 2013 o 23:09

1000

Odpowiedz

Piotr Listopad 9, 2013 o 12:12

2919

Odpowiedz

Janina Listopad 11, 2013 o 06:23

3113

Odpowiedz

Stanisław Listopad 12, 2013 o 10:27

W dniu dzisiejszym otrzymałem od listonosza zakupioną książke -współautor Pan Piotr.
Przekartkowałem, według mojej bardzo pomocna do prowadzonych spraw , bardzo czytelna dla nieprawnika. Warto kupić, pozdrawiam Stanisław

Odpowiedz

Anna Listopad 12, 2013 o 13:35

2813

Odpowiedz

Panamera Listopad 13, 2013 o 15:38

zdecydowanie duzo, powyzej 1000 ,powyzej 2000 …. 🙂
autor pytania konkursowego nie zaznaczył jednoznacznie – podaj liczbę ilości wpisów …..zapytał jedynie ile
czy w związku z tym mogę wziąć udział w losowaniu nagrody 🙂

Odpowiedz

Maria Listopad 13, 2013 o 19:54

2921

Odpowiedz

Adam Listopad 14, 2013 o 12:14

tak jakoś wyszło 2931

Odpowiedz

Agata Listopad 17, 2013 o 12:19

Panie Piotrze, czy można kupić Pana książkę przez internet?

Odpowiedz

Piotr Zamroch Listopad 17, 2013 o 12:27

Pani Agato,
książka miała być dostępna w sklepie internetowym Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, jednak do dziś nie ma.
Proszę skontaktować się z PFSRM, poniżej dane kontaktowe:
ul. Nowogrodzka 50 (IV piętro)
00-695 Warszawa
wydawnictwa@pfva.com.pl
tel. 022 627-11-37
fax 022 627-07-79
Z tego co wiem, można ją kupić wysyłkowo.

Odpowiedz

GRAZYNA Listopad 21, 2013 o 16:24

Ja poczekam z zakupem, trafiłam w dziesiątkę i może to mnie P. Piotr mnie wylosuje, hahaha.

Odpowiedz

Izabela Listopad 17, 2013 o 19:39

2938

Odpowiedz

Krzysztof Listopad 17, 2013 o 20:32

2728

Odpowiedz

ania Listopad 18, 2013 o 11:15

2220

Odpowiedz

Pawel Listopad 18, 2013 o 11:17

2218(:

Odpowiedz

ALICJA Listopad 18, 2013 o 11:23

Obstawiam 3333 taką szczęśliwą kwotę wybiła mi kasa fiskalna 🙂

Odpowiedz

Grazynka Listopad 18, 2013 o 22:25

2225!!

Odpowiedz

Monia Listopad 18, 2013 o 22:30

2215 przeliczylam(:

Odpowiedz

Piotr Zamroch Listopad 20, 2013 o 20:30

Nadszedł czas rozstrzygnięć 🙂 W chwili dokonywania wpisu było 2.918 komentarzy, jednak ta liczba zmieniła się jeszcze do końca dnia – zatem spośród osób, które pomyliły się w zakresie 10 w obie strony wylosuję jedną. Książka z podpisami oczywiście czeka.
Niedługo relacja z losowania w formie, której w tym blogu jeszcze nie było.

Odpowiedz