Urodziny!

Zacznę od tego, że tortu nie będzie, ani wisienki.

Mogą być za to życzenia – przyjmę je z wrodzoną skromnością 🙂

Dziś zarówno blog, jak i ja, świętujemy urodziny. Blog szczególne, bo pierwsze.

Każdy mijający rok to dobra okazja, żeby obejrzeć się za sobie i stwierdzić, że było warto.

A naprawdę było.

Przez ostatni rok poznałem wielu wspaniałych ludzi, których doświadczenia pozwoliły mi spojrzeć na problem urządzeń przesyłowych jeszcze szerzej. Cieszę się, że mogłem się z Wami przez ten rok dzielić moimi spostrzeżeniami, i że Wy również chcieliście pisać w blogu o swoich problemach i przemyśleniach.

Przez ten czas wspólnymi siłami dorobiliśmy się 101 wpisów, 1.600 komentarzy, ponad 10.000 pobrań e-booków i 135.000 odwiedzin (odsłon).

Dziękuję Wam za ten rok i zapraszam do lektury mojego bloga w kolejnym.

{ 12 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

tomasz Maj 10, 2013 o 07:57

Gratuluje Panie Piotrze, oby następne lata były równie dobre na nawet lepsze 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Maj 10, 2013 o 08:44

Wielkie gratulacje Panie Piotrze! widzę, że popełniłam błąd korespondując z Panem wyłącznie drogą mailową, bo niechcący obniżyłam stan licznika komentarzy, z dniem dzisiejszym rozpoczynam poprawę. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję.

Odpowiedz

Katarzyna Maj 10, 2013 o 09:58

Jest wiosna, wszyscy na diecie więc bez tortu się obejdziemy:)
Możemy za to Panu zaśpiewać:
For he’s a jolly good fellow, for he’s a jolly good fellow
For he’s a jolly good fellow……
and so say all of us.

Odpowiedz

Marcin Maj 10, 2013 o 12:23

Pozdrawiam i życzę równie wielkiego zapału jak do tej pory w prowadzeniu tego bloga 🙂

Odpowiedz

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Maj 10, 2013 o 14:47

To może i ja pogratuluję na prawdę dobrze prowadzonego bloga. Podziwiam szczególnie systematyczność a także intensywność umieszczania wpisów. Wychodzi średnio jeden na 3 dni. Moim zdaniem bardzo dobry wynik 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Zamroch Maj 10, 2013 o 20:15

Dziękuję wszystkim za życzenia. Odnośnie zapału na kolejny rok, myślę że go nie zabraknie, bo zblogowałem się na dobre.

Odpowiedz

Janina Maj 11, 2013 o 06:36

Rowniez zycze ” Wszystkiego Najlepszego”

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Maj 12, 2013 o 10:03

Wytrwałości!

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy.pl Maj 12, 2013 o 12:52

Piotr,

Gratuluję wspaniałego bloga, takich wspaniałych statystyk, tak wspaniałych czytelników!

I życzę Ci 100 lat w zdrowiu oraz jeszcze wielu przy blogu!

Rafał

Odpowiedz

Magda Maj 12, 2013 o 14:43

Gratuluję serdecznie i proszę tak trzymać 🙂

Odpowiedz

GRAZYNA Maj 13, 2013 o 13:15

wszystkiego najnajnajlepszego

Odpowiedz

Marta Czerwiec 2, 2013 o 19:52

Gratulacje, oby tak dalej:)

Pozdrowienia

Odpowiedz