Z innej perspektywy

W Toruniu większość biur, urzędów czy sądów znajduje się po prawej stronie Wisły. Jeżeli byłeś w moim mieście przejazdem albo na krótkim urlopie zapewne zwiedziłeś też piękną Starówkę leżącą po tej stronie rzeki.

Wczoraj mój kolega pochwalił się na FB nowymi zdjęciami, które zrobił z przeciwległego brzegu, zatem z zupełnie innej perspektywy.

Dlaczego chciałem Ci pokazać jedno z nich – bo znajduje się na nim ciąg kamienic, gdzie prowadzę kancelarię.

No i też staram się pokazywać sprawę z nico innej perspektywy. Mam oczywiście na myśli problem urządzeń przesyłowych 🙂

A poza tym zastanawiam się nad organizacją spotkania, czy jak wolisz szkolenia, w Toruniu za niską opłatą – bo inicjatywa szkoleń komercyjnych dla właścicieli nieruchomości okazała się niestety nietrafiona.

Kto chętny, ręka w górę.

20130302-IMG_6963_0

{ 8 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł Marzec 7, 2013 o 14:23

zgłaszam akces.

Odpowiedz

Sylwia Marzec 7, 2013 o 15:19

Również z chęcią wezmę udział:)

Odpowiedz

GRAZYNA Marzec 7, 2013 o 16:09

I MOJA RĘKA W GÓRZE

Odpowiedz

Jolanta Marzec 8, 2013 o 07:32

Także miałabym ochotę na szkolenie. Pozdrawiam
Jolanta

Odpowiedz

Przemysław Marzec 11, 2013 o 19:32

Moja łapka w górze. A tyle pytań miałem już przygotowanych do szkolenia w Warszawie…. co do przeniesienia posiadania linii przesyłowych….., czy przekształcenia własnościowe stanowią dowód przeniesienie posiada…… dużo by wymieniać aż miałby mnie Pan dosyć!!!

Odpowiedz

Piotr Zamroch Marzec 12, 2013 o 19:53

Panie Przemysławie,
skłonił mnie Pan do refleksji, czy aby na pewno to dobry pomysł, żeby Was szkolić 🙂

Odpowiedz

WOJCIECH Marzec 17, 2013 o 09:45

Podnoszę rękę i piszę się na szkolenie. Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje.
Przecież musimy nauczyć się żyć obok tej infrastruktury; słupów, linii napowietrznych, gazociągów itp.
I już mi nasuwa się zagadnienie które chciałbym szerzej poznać: strefa eksploatacyjna, strefa kontrolowana, odległości bezpieczeństwa i możliwości zabudowy w sąsiedztwie. Tak na początek.
Z Suwałk do Torunia nie tak daleko a zaraz będzie wiosna.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Piotr Zamroch Marzec 17, 2013 o 11:07

Witajcie,
bardzo się cieszę, że jesteście zainteresowani szkoleniem. Rozsądniej jest zaczekać, aż wiosna rozgości się w pełni, bo Toruń jest naprawdę przyjemnym miastem do weekendowego wypoczynku, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Odpowiedz